Internet alapú banki ügyfélrendszerek

mobil alapú banki ügyfélrendszerek

Banki ügyfélkezelő rendszerek

dokumentumkezelő rendszerek

craft bank rendszerek

egyedi rendszerek

Aktuális állásajánlataink

Hosszú távra keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Szoftver tesztelő

Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhetsz a banki/pénzügyi folyamatokba, megismerhetsz komplex informatikai rendszereket
  • Senior kollégák szakmai tapasztalatának átadása
  • Hazai és nemzetközi projektekben való aktív részvétel
  • Családcentrikus, empatikus vezetőség
  • Versenyképes fizetés, teljesítményt elismerő bónusz, csapatépítő programok
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú együttműködés

Feladatok:

  • Megismerni komplex informatikai rendszereket, banki/pénzügyi folyamatokat
  • Saját fejlesztésű informatikai banki rendszerek manuális tesztelése agilis környezetben
  • Szoros együttműködés a tesztcsapat tagjaival és a fejlesztőkkel
  • Részvétel a tesztesetek meghatározásában
  • Az elvégzett tesztelés dokumentálása
  • A tesztelési eredmények kiértékelése és a fejlesztők által kijavított hibák újra tesztelése
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Változatos, sokoldalú elemzői/tesztelői munka

Elvárások:

  • Analitikus gondolkodásmód, pontos, precíz munkavégzés
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Motivált, tanulásra kész hozzáállás
  • Elkötelezettség, megbízhatóság
  • Windows ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office haladó használata
  • Csapatmunka, önálló munkavégzés

Előny:

  • 1-2 éves IT projekteken szerzett szoftver tesztelői tapasztalat
  • Rendszerszemlélet
  • Adatbáziskezelői ismeretek
  • Teszt eszközök ismerete
  • Linux felhasználói ismeretek
  • Monotónia tűrés
  • Angol nyelvtudás

Egyéb információ:

  • Friss diplomásokat is szívesen látunk

Pozíció területe(i):

  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület

Jelentkezési határidő:

  • 2018. november 22.

Jelentkezését, önéletrajzát az allas@cardinal.hu címre várjuk.

C++ fejlesztő (UNIX)

Feladatok:

  • elektronikus banki rendszerek fejlesztésében való részvétel,
  • meglévő üzleti alkalmazások szerver oldalának fejlesztése, karbantartása,
  • új igényeknek megfelelően üzleti szoftvermegoldások fejlesztése.

Elvárások:

  • szakirányú egyetemi végzettség,
  • C++ programozási nyelv alapos ismerete,
  • UNIX felhasználói és programozói ismeretek,
  • angol középszintű nyelvismeret.

Előny:

  • XML alapú technológiák ismerete,
  • UNIX script eszközök ismerete,
  • Oracle, MQSeries ismeret,
  • önállóság, kreativitás, tanulási készség,
  • jó kommunikációs és együttműködő készség.

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődés,
  • rugalmas munkaidő,
  • vonzó juttatási csomag.

 Hírek:

további hírek ...