Karrier

Informatikai Alkalmazás támogató (2nd level)

Közzétéve: 2019.10.14

Önéletrajz hozzáadása

Töltse fel önéletrajzát egyszerűen!

Cégünkről

1992 óta szállítunk elektronikus banki rendszereket magyarországi bankoknak. Internet banking, Mobil banking, Electra rendszereinket jelenleg körülbelül 150.000 vállalkozás és több, mint 1 millió magánszemély használja.

Nagy tapasztalattal rendelkezünk a dokumentumkezelés és munkafolyamat vezérlés (Workflow) területén is. A CRAFT dokumentumkezelő rendszert elsősorban bankok és egyéb pénzintézetek használják napi rendszerességgel.

Amit kínálunk

Betekintést nyerhetsz a banki/pénzügyi folyamatokba, megismerhetsz komplex informatikai rendszereket

Betanulási tréningek, oktatások
Senior kollégák szakmai tapasztalatának átadása
Új nemzetközi projektekben való aktív részvétel
Csapatmunka, önálló munkavégzés
Friss levegő, zöld környezet Budapest II. kerületében
Családias hangulat
Versenyképes fizetés, vonzó juttatási csomag
Készenléti időre kiemelt bérezés

Feladatok

Saját fejlesztésű banki alkalmazásaink 2. szintű támogatása
Napi szintű kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, bankok informatikai osztályaival
Megismerni a cégnél használt technológiát
Hibanyomozás, hibadetektálás, hibák reprodukálása, fejlesztők munkájának segítése
Funkcionális tesztelések, tesztforgatókönyvek előállítása, dokumentációk készítése
Banki ügyfelek betanítása
Készenlét ellátása normál munkaidőn kívül
7×24 készenlét biztosítása, rotációs alapon

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai vagy műszaki)
Adatbázis kezelésben való jártasság (Oracle, Sqlite, SQL)
Windows ismeretek
Jó kommunikációs készség
Jó problémamegoldó képesség
Angol nyelvtudás
Megbízhatóság és lelkiismeretes munkavégzés

Előny

Gyakorlat support tevékenységben
Analitikus gondolkodásmód
Banki ismeretek
Programkód olvasásban szerzett tapasztalat
UNIX, XML alapszintű ismeretek
Elektronikus csatornák terén szerzett tapasztalat

Egyéb információk

Friss diplomásokat is szívesen látunk

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület

Jelentkezési határidő

2019.11.15

C++ fejlesztő (UNIX)

Cégünkről

Versenyképes jövedelem
Hosszú távú munkalehetőség
Szakmai fejlődés
Rugalmas munkaidő
Vonzó juttatási csomag

Feladatok

Elektronikus banki rendszerek fejlesztésében való részvétel
Meglévő üzleti alkalmazások szerver oldalának fejlesztése, karbantartása
Új igényeknek megfelelően üzleti szoftvermegoldások fejlesztése.

Elvárások

Szakirányú egyetemi végzettség
C++ programozási nyelv alapos ismerete
UNIX felhasználói és programozói ismeretek
Angol középszintű nyelvismeret

Előny

XML alapú technológiák ismerete
UNIX script eszközök ismerete
Oracle, MQSeries ismeret
Önállóság, kreativitás, tanulási készség
Jó kommunikációs és együttműködő készség